Andmekaitsetingimused

CARSTOP.EE ANDMEKAITSETINGIMUSED

Carstopi brändinimetust kasutavad kõik nimetatud autoremonditöökojad:

 • ABC Autoteenindus OÜ - CARSTOP KADAKA (Kadaka tee 131, 12915 Tallinn) info@abcauto.ee
 • Atlante Autoteenindus - OÜ CARSTOP TARTU JAAMA (Jaama 143, 50705 Tartu) atlante@carstop.ee
 • Auto Tallinn OÜ - CARSTOP PEETRI (Tähnase tee 1, Peetri alevik, Rae vald, 75312 Harjumaa) info@autotallinn.ee
 • Automiil OÜ - CARSTOP TARTU TURU (Turu 32, 51004 Tartu) turu@automiil.ee
 • Autostaap Lasnamäe OÜ - CARSTOP LASNAMÄE (Osmussaare tee 4, 13619 Tallinn) info@autostaaplasna.ee
 • Kaguserv OÜ -CARSTOP PÕLVA (Võru tn 29, 63308 Põlva) kaguserv@carstop.ee     
 • Paalatee OÜ - CARSTOP VILJANDI (Paala tee 75, 71082 Viljandi) paalatee@carstop.ee
 • Pirricon OÜ - CARSTOP RAUDALU (Viljandi mnt 41, 11218 Tallinn) info@pirricon.ee
 • Põhjatuul OÜ - CARSTOP JÕVEVA (Piiri 1B, 48307 Jõgeva) kaldinger@carstop.ee   
 • RPR OÜ - CARSTOP RAKVERE (Kreutzwaldi 22A, 44314 Rakvere) rakvere@carstop.ee
 • Stik AS - CARSTOP PAIDE (Pärnu tn 57A, 72712 Paide) paide@stik.ee
 • Tesson Pärnu OÜ - CARSTOP PÄRNU (Papiniidu 17, 80042 Pärnu) tesson@carstop.ee
 • VasNa OÜ - CARSTOP NARVA (Tapamaja tn 3, 20609 Narva) vasna.auto@gmail.com
 • Viimsi Autoteenindus OÜ - CARSTOP VIIMSI (Muuli tee 12, Miiduranna küla, Viimsi vald, 74015  Harjumaa) eero.viimsi@carstop.ee

Läbi meie võrgulehe saate soovitud autoremonditöökoja poole pöörduda ja küsida neilt hinnapakkumist.

Võrguleht carstop.ee kuulub Automeister AS-le (Kadaka pst 150, 12618 Tallinn, info@automeister.ee). Automeister AS töötleb Teie isikuandmeid vaid tagasiside kontrolliks kuni kaks kuud (nt kui klient ei ole töökojalt vastust saanud, et uurida kas päring on kohale läinud) pärast mida isikuandmed kustutatakse ja töödeldakse edasi vaid statistilisi andmed isikustamata kujul.

Küsime oma võrgulehel Teie eesnime, perekonnanime, kontakttelefoni ja meiliaadressi. Kõik isikuandmed edastatakse vaid Teie valitud töökojale, kes saab Teie kontaktandmeid kasutades teha Teile hinnapakkumise. Hinnapakkumine saadetakse Teie antud e-posti aadressile ning Teie telefoninumbrit kasutatakse vajadusel asjaolude täpsustamiseks. Teised autotöökojad Teie kohta käivaid andmeid ei näe. Isikuandmete töötlemine toimub isikuandmete kaitse üldmääruse artikli 6 lõike 1 punktide a ja b alusel.

Isikuandmete töötlemist ei toimu
Kasutame võrgulehel võimalust, kus saate lubada läbi oma seadme asukoha määramist. Kui valite, et olete sellega nõus, siis pakub võrguleht Teile lähima remonditöökoja läbi Google Mapsi rakenduse. Saadud andmeid carstop.ee võrgulehel ei salvestata.

Sõiduki registreerimisnumbri sisestamisel saame Maanteeametilt kõik auto tehnilised andmed ilma isikuandmeteta. Seega ei saa me mingisugust teavet kes on auto omanik või kasutajad.

Carstopi võrgulehel kasutatavad küpsised ei sisalda veebilehe külastaja isikuandmeid ja neid ei saa kasutada veebilehe külastaja isiku tuvastamiseks. Kui veebilehe külastaja soovib piirata küpsiste salvestamise lõppseadmesse või kustutada salvestatud küpsised, siis seda saab ta teha oma veebibrauseri sätete all. Loe lisa küpsiste kasutamisest võrgulehel (https://www.carstop.ee/kupsised/).

Õigus tutvuda oma isikuandmetega
Teil on õigus tutvuda enda kohta kogutud isikuandmetega ning nõuda vajadusel nende muutmist või kustutamist. Selleks palume saata digitaalselt allkirjastatud taotlus info@automeister.ee. Allkirjastamine on vajalik isikusamasuse tuvastamiseks. Isikuandmeid väljastatakse ainult isikule endale. Kolmandatele isikutele väljastatakse isikuandmeid ainult juhul, kui selleks on seadusest tulenev õigus.