Mida võiks teada filtritest

Carstop teenindused paigaldavad FRAM filtreid. 

FRAM-i emafirma SOGEFI GROUP haldab mitmeid autotehastele (OE) tootvaid filtibrände (FRAM, PURFLUX, SOGEFI PRO, COOPERS, FIAAM) Koostöö maailma juhtivate autotootjatega tagab filtrite tootmises alati uusimad tehnoloogiad ja know-how. 

Lähtuvalt filtri ülesandest pakume laias valikus:

 • õhufiltreid

 • õlifiltreid

 • kütusefiltreid

 • salongiõhu filtreid

  Auto mootori laitmatu töö tagamiseks on õhu-, õli- ja kütusefiltrite regulaarne vahetamine ülioluline. Kõigi kolme koostöö peab tagama mootori ettenähtud efektiivsuse, ökonoomsuse ja keskkonnasõbralikkuse. Filtrite vahetamine peab toimuma lähtuvalt autotootja poolt ettenähtud hooldusvälbast.

  Õhufiltrid

  Õhufiltrid on ette nähtud mootori kaitsmiseks küttesegu moodustamiseks võetava välisõhus olevate kahjulike osakeste     eest.
  Loe lähemalt: Milleks õhufilter   

  Õlifiltrid

  Õlifiltrid on ette nähtud mootoris sisalduva õlihulga pidevaks puhastamiseks sisepõlemisprotsessist ja mootori mehaanilisest  tööst    tekkivatest süsinik- ja metalliosakestest. Õlifiltrid on saadaval mitmesuguses teostuses sõltuvalt mootori tüübist ja vajadustest, mis  tähendab õlifiltrisse kaasatud tagasivoolu- ja/või möödavooluklappe, anti-sifoonklappi või tagasivoolu takistuse toru. 
  Loe lähemalt: Milleks õlifilter 

  Kütusefiltrid

  Kütusefiltrid, nii bensiinile kui ka diislile, kaitsevad mootori keerulist toitesüsteemi kütusesse sattunud võõrkehade,  roosteosakeste ja kütusepaagi setete (veetilkade) eest. 
  Loe lähemalt: Milleks kütusefilter

  Salongiõhu filtrid

    Salongiõhu filtrid väldivad salongi ning klaaside, eriti tuuleklaasi seestpoolt määrdumist, mis vähendab nähtavust ja tekitab ebasoovitavaid peegeldusi.                Spetsiaalsed mikrofiiberkiud püüavad kinni osakesi välisõhust, tööstusliku tolmu ja tahma, isegi baktereid, hallitust ja heitgaaside osakesi. 
    Loe lähemalt: Milleks salongi õhufilter