What is carstop

CARSTOP nimelise kaubamärgi all alustas novembris 2003 tegevust autoteeninduste kett, kuhu kuuluvad oma valdkonna kogenuimad spetsialistid eri piirkondades üle kogu Eesti.

CARSTOP liikmete tunnuseks on selgelt välja toodud visuaalne identiteet, mis teeb tema asukoha määramise lihtsaks ja eristab teda konkurentidest.


CARSTOP-i eesmärk on pakkuda oma klientidele kiireid ja konkreetseid autoremondi ja autoteeninduse võimalusi erinevates Eestimaa piirkondades, tagades operatiivselt kvaliteetsed autovaruosad ning oskusliku töö käsikäes tehniliste teadmiste ning kaasaegsete sisseseadmetega.

CARSTOP kaubamärgi all tegutsevate ettevõtete eesmärgiks on järjest rohkem tähelepanu pöörata pakutava töö kvaliteedi tõstmisele. Arendatakse omi meeskondi, tõstmaks oskuste ja teadmiste taset, et tagada sellega autoomanikele probleemitu ning ohutu sõidu.

Kuna CARSTOP teenindusvõrk katab kogu Eestit, siis ühe olulise osana suudame tagada spetsialistide kogemuste ja informatsiooni vahetuse erinevate regioonide vahel, mis veelgi tõstab CARSTOP liikmete konkurentsivõimet ja valmisolekut klienti kiirelt aidata.

CARSTOP annab nii paigaldatud autovaruosadele kui teostatud töödele üle-Eestilise garantii oma ketis.

CARSTOPI lühinumber 16222 ja koduleht nii arvutis kui telefonis teevad vajaduse korral mugavaks kontakti loomise teenindustega.  


CARSTOP AUTOTEENINDUSED TAGAVAD TEILE MURETU JA OHUTU AUTOSÕIDU!