Uudised
11.05.2023

Valmista oma auto suveks ette!

Suvi on kohe-kohe käes! On aeg veenduda, et Sinu auto on suvisteks seiklusteks valmis! Siin on meie poolt väike "Valmista oma auto suveks ette" nimekiri, mille abiga võid öelda, et oled päriselt kõigeks valmis.

1️⃣ Kontrolli jahutussüsteemi: veendu, et auto radiaator ja voolikud on heas korras ning asenda vajadusel jahutusvedelik.

2️⃣ Kontrolli rehve: kontrolli rehvirõhku, mustri sügavust ja otsi kulumise või kahjustuse märke. Ära unusta ka varurehvi kontrollida!

3️⃣ Testi kliimaseadet: veendu, et kliimaseade toimib, sealt tuleb külma õhku. Kui midagi tundub valesti olevat, too sõiduk Carstop teenindusse hooldusse.

4️⃣ Kontrolli kojamehi: vaheta vajadusel kulunud kojamehed parema nähtavuse tagamiseks, sest suvi toob kaasa hoovihmad ning autoga maanteel sõites on üsna tore, kui esiklaasist välja näeb vihmasaju ajal.

5️⃣ Kontrolli pidureid: kas piduriklotsid ja -kettad näitavad kulumise märke või pidurdamisel on kuulda vilistamist? Siis on aeg sõiduk pidurisüsteemi kontrolli ning hooldusse tuua.

6️⃣ Vaheta õli ja filter: värske õli aitab sõiduki mootoril sujuvalt ja tõhusalt töötada.

7️⃣ Vii oma auto puhastusse: vähe sellest, et puhtas autos on lihtsalt mõnus ringi sõita, aitab kaitsevaha näiteks sõiduki värvkatet kaitsta UV kiirte eest.

Anna teada, kas sinu auto läbis selle kontrollnimekirja puhaste paberitega, või on aeg sättida sammud Carstop teenindusse? 

 

Küsi hinnapakkumist