Firmast

Auto Tallinn OÜ - Carstop Kesklinnas - Carstop Peetri

Auto Tallinn OÜ alustas tegevust 01.03.2006 aastal. Esimene nimetus oli meil Jaapani Auto ning alustasime ainult Jaapanist pärit automarkide remondiga. Kuid koheselt sai selgeks, et autod on enamjaoks ühesugused. Neli ratast, kereosad, veermik, mootor ja pidurid. Kõikidesse mootoritesse käib mootoriõli, jahutussüsteemis jahutusevedelik, pidurisüsteemist pidurivedelik. Tänu sellele hakkasime remontima kõik automarke.

Remondime sõiduautosid ja väikekaubikuid. Teostame ja aitame leida lahenduse kõikidele Teie sõidukiga tekkinud probleemidele. Pakume Teile parima kvaliteedi ja parima hinnaga tavahooldusest kuni keeruliste mootoriremondini välja. Oleme spetsialistid ja pakume oma töödele ja müüdud varuosadele garantiid.

Varuosade ladu on meil suur. Kasutame B varuosasid kui ka originaal varuosasid, vastavalt kliendi soovile. Asume Lennujaama läheduses, ning meile tuuakse ladudest neljal korral tööpäevas kaupasid kohapeale. Lisaks meie meister käib vajadusel lisaringiga ise kaubale järele, et kliendi auto saaks koheselt remonditud. Meie missioon on alustada Teie auto remondiga hommikul ja hiljemalt õhtul korras auto tagastada. Kiirelt teeme pakkumise, kinnitate remondisumma, ning asume tööle. Meie jaoks on tähtis kiirus ja profesionaalsus.

Rehvid, rehvihotell, rehvide müük, vahetus ja pagaldus - tänapäevane autoremondi töökojas k.a Auto Tallinn OÜ on olemas kõik vajaminevad seadmed, et pakkuda Teile esmaklassilist teenust. Meie pakume Teile kõiki autorehve (suverehvid, talverehvid, lamellrehvid, naastrehvid) väga heade hindadega, kuna oleme tänu pikajalisele koostööle saavutanud väga mõistlikud allahindluse protsendid. Küsi julgelt rehvide pakkumist.

 

Lugupidamisega,

Auto Tallinn OÜ / Carstop Peetri
+372 506 0016 / info@autotallinn.ee