Akude kontroll, müük ja vahetus

Nii nagu auto ise vajab korralist hooldamist, vajab ka aku kontrolli ja/või hooldust. Carstop’i teenindustes saame teostada auto akule põhjaliku kontrolli, et ei tekiks olukorda, kus auto ei käivitu külmal talvehommikul.

 

Aku testimine peaks olema osa iga-aastastest hooldustest. Eriti mugav on seda teha õlivahetuse ajal. Aku ei anna kahjuks kunagi pikka etteteatamisaega, enne kui ta tühjeneb. Seega aitab perioodiline kontroll tuvastada aja, mil aku vajab vahetust.

 

Kui aku kontrollimise käigus selgub, et aku on tühjenemas, pakume auto jaoks uue, sobiva aku. Leiame täpselt sellised akud, mis sobib autole mõõtmete ja mahtuvuse poolelt ning pakume valikuvõimalusi hindade ja brändide osas. Tänapäevastel autodel on rohkelt elektrilisi lisasid ning kui vahetusaku on valitud liiga väikese mahtuvusega, ei pea see autol kaua vastu.

 

Kui vahetusaku on leitud, teostame aku vahetuse, järgides kõiki ettenähtud protseduure. Uuemate autode puhul on aku vahetamisel vajalik tagada vooluringi jätkuv toide ning võib tulla ette ka olukordi, kus uut akut on diagnostikaseadmega vaja auto ajule tutvustada.

 

Broneeri omale aeg aku kontrolliks või korraliseks hoolduseks koos aku kontrolliga mugavalt meie kodulehel oleva vormi kaudu.

 

Sinu auto pikaealisus sõltub sellest, kui kiiresti tekkinud probleemid lahendatud saavad. Kohe kui märkad oma auto juures midagi tavapärasest erinevat, too see lähimasse Carstopi esindusse, kus professionaalsed spetsialistid vea tuvastavad ja parandavad.