Elektritööd

Uuemad autod on mootorist pagasiruumini täis vidinaid ja elektritarbijaid. Lisaks lisavarustusele on auto elektrisüsteem tõeliselt keerukas süsteem ajudest, anduritest ja juhtmestikest.

Kui mõni komponent auto elektrisüsteemis läheb katki, ei ole seda viga enamasti ise võimalik diagnoosida. Võibolla ei käivitu auto enam nii lihtsalt, või mõni elektriline komponent ei tööta enam. Võibolla ei põle armatuuris valgus või esineb isegi suuremaid probleeme – nagu auto akende alla laskumine -30 kraadise külmaga või mõne auto tööks hädavajaliku anduri katki minek.

 

Auto elektritööd on teenus, mida iga autoomanik masina eluea jooksul vajada võib. Aga mitte kõik automehaanikud ei ole võimelised elektritöid või elektrisüsteemi diagnostikat teostama. Seega, kui autol tundub olevat tekkinud probleem mõne elektrisüsteemi komponendiga, kindlusta, et töökojas kuhu autot viimas oled, on olemas ka autoelektrik. Kogenematutes kätes on nii palju asju, mis võib valesti minna ja nii on alati targem viia elektriprobleemidega auto kogenud autoelektriku kätte.

 

Kogenud autoelektrik vaatab läbi probleemse süsteemi, vajadusel viib läbi diagnostika ning tuvastab probleemi põhjuse. Seejärel saab juba täpsustada parandustööde ulatuse ja kulu.

 

Carstop’i teenindustes on võimalik auto elektrisüsteemi probleeme diagnoosida. Pakume teenindustes täisteenust – nii vea parandamist kui ka vajalike varuosade tellimist. Nii on teenus kliendi jaoks mugav ja võimalikult kiire.

 

Sinu auto pikaealisus sõltub sellest, kui kiiresti tekkinud probleemid lahendatud saavad. Kohe kui märkad oma auto juures midagi tavapärasest erinevat, too see lähimasse Carstopi esindusse, kus professionaalsed spetsialistid vea tuvastavad ja parandavad.

Auto elektrisüsteem valmistab peavalu? Broneeri konsultatsioon lähimas Carstop’i teeninduses kodulehel oleva kontaktivormi kaudu.