Rehvide müük ja vahetus

Eestis on sadu, kui mitte tuhandeid rehvivahetuspunkte. On selliseid, kes on seda tööd teinud aastaid ning saavutanud hea maine. Kuid on ka rehvivahetusi kaupluste parklates, väikestes garaažides jne. Kui jäänud on paar päeva iga-aastase rehvivahetustähtaja kukkumiseni, on paljud meist hädaolukorras käinud just sellises kohas, mille kvaliteedis kindel olla ei saa.

Kui rehve vahetab aga kogenematu või hooletu mehaanik, võib tagajärjeks olla rohkelt probleeme – kriibitud valuvelgedest balansseerimata velgedeni. Viimane on ohtlik seetõttu, et toob endaga kaasa rehvide ebaühtlase kulumise ja halvemad sõiduomadused.

 

Selleks, et alati olla töö kvaliteedis kindel, soovitame valida hea mainega ja usaldusväärne töökoda. Carstop’il on üle eesti nelitest töökoda, mis pakuvad alati ükskõik millise auto hoolduse või teenuse puhul kõrgeimat kvaliteeti. Meie tehnikud kontrollivad alati enne tööga alustamise üle autol olevate rehvide olukorra ning vahetuseks toodud rehvide olukorra. Eestis kehtivad väga konkreetsed nõuded rehvidele ning kui vahetuseks toodud rehvid neile ei vasta, pakume kliendile võimalust soetada uued rehvid. Pakume rehve erinevatele eelarvetele ning iga klient saab ise otsustada, kas soovib mugavat „kõik hinnas“ teenust, või toob meile nõuetele vastavad rehvid ise.

 

Meelespea:

  1. Kontrolli oma rehve igal hooajal, et ei esineks ebaühtlast kulumist ning et mustrit oleks piisavalt.
  2. Kui rehvid on vanemad kui 5 aastat, soovitame need välja vahetada
  3. Lamellrehvid võivad tunduda ahvatlevad, sest nendega saab sõita ka suvel. Kuid meie soovitame kasutada ikkagi igale hooajale vastavaid rehve.

Kõik Carstop’i teenindused pakuvad rehvivahetusteenust. Leia omale lähim teenindus ning helista neile või broneeri aeg mugavalt meie kontaktivormi kaudu.