Pakutavad teenused

 

Kummibox OÜ Valga esindus

Uudised

.....................................................................................................................
2013. a jõulude aegne töögraafik

23-26. detsember suletud
27. detsember 9.00-18.00
28. detsember 9.00-15.00
29. detsember suletud
30. detsember 9.00-18.00
31. detsember 9.00-15.00
01. jaanuar 2014 suletud
02. jaanuar 2014 9.00-18.00

.....................................................................................................................

20.03.2012 SUVEREHVID KOHAL

Kõik uued suverehvid on kohal! Lai valik Bridgestone rehve, lai valik Hankooki rehve, samuti põhjalik mõõtude assortii GT Radiali ja Westlake`i rehvidest. Värsked tooted ja head hinnad on näha e-poest. Kui e-poes ei juhtu olema soovitud toodet, võtke meiega ühendust, saame pakkuda rehve meie Läti laost, kus laoseis on ca 100 000 rehvi. Jätkuvalt on meie laost saadaval lai valik kasutatud rehve. Rehvide, velgede hinnad leiate meie e-poest: www.kummibox.ee/rehvid

Kohtumiseni! Erkki Jürgenson

.....................................................................................................................

01.09.2010 Valga Carstopis autoteeninduse ja rehviteeninduse hinnad langenud!

Lukksepatööde remondi tunnihind vaid 250 EEK/h 15,98 EUR.

Kampaaniahind kehtib kuni 30.09.2011.

Lugupidamisega,
Marek Müller

......................................................................................................................

04.06.2010 KASUTATUD REHVIDE HULGIMÜÜK!

Lugupeetud rehvikaupmehed!
Tänane majanduslik olukord on tekitanud taas suuremat nõudlust kasutatud kaupadele, ka sõidukite rehvidele.
Kummibox Oü-l on suur kasutatud rehvide ladu (üle 5000 rehvi) ja et neid mugavam realiseerida oleks, koostasime kasutatud rehvide hinnakirja, nii jae- kui ka hulgimüügiks lähtuvalt rehvi jääk millimeetritest (hinnakiri lisas).
Hinnakiri kehtib nii üksikutele rehvidele, paaridele kui jooksudele, nii talve- kui suverehvidele.
 
Edasimüüjale pakume jaehinnakirjast allahindlust.
 
Lepingu, müügitingimuste jms põhimõttelistes küsimustes palun võtta ühendust minuga (Erkki Jürgenson) telefonil 5658028 (erx@kummibox.ee)
Laoseisu, kauba olemasolu, tellimise ja müügi kohta saab informatsiooni Raigo Reisalult telefonil 56666141 (raigo@carbox.ee)
 
Meie kasutatud rehvide põhiladu on Tartus Kreutzwaldi 56d telefon 7422038.
Väiksemad laod, kust saab samuti kaupa kätte: Teguri 37a Tartus ja Kelli 7 (Tartu mnt.) Valgas.
 
Lugupidamisega,
Erkki Jürgenson

.....................................................................................................................

17. mai 2009  Motorsport Media / AUTOSPORT : Rahvaralli

16. mail toimus Valgas ja selle ümbruses rally.ee karikavõistluste kolmas etapp rahvarallis.

Ralli kulges neliveoliste autode juhtimisel. Tavapärase „nikerdamise“ asemel kihutati seekord kiiretel Lõuna-Eesti teedel ning nii ei olnud kaheveolistel autodel võimalustki võimsatele neliveolistele vastu saada.

Ralli kiiruskatsete pikus oli kokku enam kui 30 kilomeetrit, neliveoliste autode keskmine tunnikiirus oli enam kui 60. Lõpuprotokollis on 15 esimest sõitjat just neliveoliste autode klassis. Kiiruste alandamiseks kasutasid raja ettevalmistajad šikaane ja kohustusklikke peatusalasid. Kahjuks läks 8. lisakatsel stopp-alal tee nii pehmeks, et autod jäid sinna kinni. Katse teiseks läbimiseks otsustati peatuse asukohta muuta, kuid ka see muutus läbimatuks. Kohtunike otsusel anti kõigile võrdne aeg neis klassides, kus sõitjad rada ei läbinud.

Carstop Valga rahvarallil oli kiireim rallipaar Rainer Parik - Renee Reinu, kes võitsid 12 lisakatsest üheksa. Kokkuvõttes teiseks tulnud Mihkel Vaidlo - Risto Kippasto jäid liidritest maha 42,9 sekundit. Kolmandal kohal lõpetasid Rain Rannala - Simmo Nestor.

Parim kaheveolisel autol kihutanud ekipaaž oli Gert Aasmäe - Aivar Tammsaar, kes jäid kokkuvõttes 16. kohale ning kaotasid liidritele enam kui kolm ja pool minutit. Samuti „2WD suures“ klassis võistelnud Hanno Sookand - Tarvo Israel ja Toomas Vask - Andrus Toom jäid võistluse kokkuvõttes klassivõtjast napilt maha ja võitlesid esikoha eest viimase katseni.

Kuni 1,6-liitriste autode klassis kuulusid esikolmikusse Kristjan Sinik - Martti Meetua, Jaan Kask - Madis Särekanno ning Neeme-Lennart Tullus - Margus Uusoja, kes hõivasid üldarvestuses kohad 21 – 23.

Vahetult nende ees aga lõpetas võistluse parim noor, J18-klassis kihutanud Otto Täht koos kaardilugeja Rivo Helliga. Noorte teine ja kolmas olid Tony Vōsur - Margus Laanep ning Mirko Kaunis  - Marko Kaunis.

Naisteklassi kiireimad olid Inger Tuur – Indrek Tuur Sirje Potisepa - Kairi Sepa ja Kristin Kutseri - Kristjan Kutseri ees.

Moskvichidel kihutanute esikolmikusse kuulusid Argo Kuutok - Krister Aasa, Marko Eespakk - Mart Bergmann ja Tarmo Kikkatalo - Urmas Reigo.

Kokku startis rallil 97 rallipaari, neist jõudis finišisse 66.