Meist

STIK PAIDE teeninduse tegevusalaks on sõidu- ja pakiautode hooldus ja remont olenemata auto margist ja vanusest, samuti varuosade müük. 
Teeninduses on kaasaegne müügisaal, varuosade ladu ja remonditöökoda. Stik Paide teenidus kuulub kiirteeninduse ketti Carstop.

Carstop-i eesmärk on pakkuda oma praegustele ja tulevastele klientidele kiireid ja konkreetseid autoremondi ja autoteeninduse võimalusi erinevates Eestimaa piirkondades, tagades operatiivselt kvaliteetsed autovaruosad ning oskusliku töö käsikäes tehniliste teadmiste ning kaasaegse sisseseadmega. Carstop kaubamärgi all tegutsevate ettevõtete eesmärgiks on järjest rohkem tähelepanu pöörata pakutava töö kvaliteedi tõstmisele, oma meeskonna arendamisele läbi oskuste ja teadmiste taseme edendamise, tagades sellega autoomanikele probleemitu ning ohutu sõidu.

Stik Paide teeninduse põhitegevustest võib veel eraldi välja tuua sõidukite kahjukäsitluse kere ja värvitööde puhul, kus teeme koostööd kõikide kindlustusseltsidega, ning samuti autoklaaside kahjukäsitlus. 
Stik Paide teenindus kuulub ka Autoklaas1 ketti.  

Autoklaas1 kett koosneb Eestimaa parimatest autoklaasidega tegelevatest firmadest, keda tänase seisuga on juba 26. Autoklaas1 ketti kuuluvad firmad teevad koostööd kõikide kaskokindlustust pakkuvate kindlustusseltsidega, pakkudes kiiret, korrektset ja mugavat täisteenust! Puudub vajadus külastada kindlustusseltsi, piisab vaid telefonikõnest partnerile, kelle juures saab vormistada paberid ja vahetada või parandada oma sõiduki klaasi!

Meie töötajatel on nii teoreetilised kui ka praktilised oskused, mis on vajalikud pakkumaks kvaliteetset teenust. Meie põhiklientideks on nii firmad, eraisikud kui ka autoremondiga tegelevad ettevõtted, kes hindavad kvaliteeti ja aega.

Stik Paide  "PARIM PARTNER AUTOLE"